Evil Mother Fucker's Clan


#1 2009-08-13 13:54:09

pejton

Kapral

Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 15
Punktów :   

wazne

Witam wos drodzy jelopy:** sorki ze bylem dość długo nieobecny ale miałem bardzo ważny wyjazd a potem urlop a ze już wróciłem to zaczynam znów grac Ale spotkała mnie dość przykra niespodzianka nie wiem o co wam chodzi czemu mnie nie chcecie w klanie możne ktoś mi to wytłumaczyć??  Tak tak pewnie przez te haxy otóż chciałem coś sprawdzić możne to sie wydawać śmieszne ale gralme mixa na naszym serwku koleś miał na 100 dulla i chcialme to sprawdzić pobrałem włączyłem i się przekonałem ze na naszym serwekru można miec haxy ale ja na nich nie gralem tylko jak to pokazywałem asce to to popo zauważył!! ja nie jestem HAKER CZY MARCIN możecie mnie sprawdzać co 5 minut jak nadal myślicie ze gram na haxach !!!! z poważaniem Pejton

Offline

 

#2 2009-08-13 19:18:04

Hans

Administrator

1340165
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 1049
Punktów :   

Re: wazne

Głópi hójó nie mogłeś się odezwać ? Pało jebana ! Mam Focha !


Admin&Boss Hans
http://img256.imageshack.us/img256/7421/off.gif

Offline

 

#3 2009-08-14 16:57:45

Popo

Starszy Sierżant

Zarejestrowany: 2009-08-08
Posty: 51
Punktów :   

Re: wazne

Dobra zaczne od Hansa. Kurwa weś ty sie ogarnij bo odjebaliście numer a ty sobie z tego żarty robisz noobie!!
Dobra teraz Pejton. No kurwa spadłem z krzesła jak przeczytałem twojego posta czego ty nie rozumiesz powiedz mi??  nas spotkała przykra sytuacja że ty masz haxa !! Powiedz mi jaki debil mając włączonego dulla gra na klanowym tagu (nicku) ??!! Wogóle nie powinno dojść do takiej sytuacji że ktoś z nas gra na dullu. A nastepna spraw to to że 3 razy odchodziłeś z kalnu i wracałes, dalismy ci z Hansem ostatnią szanse i co?? odpierdalasz i grasz na dullu!!
Rozmawiałem chyba z każdym z klanu o tej sytuacji, każdy ma takie samo zdanie że nikt nie chce konczyć z klanem ktory istnieje już 1.5 roku i w ktorym jest taka zajebista atmosfera. Ja chce zobaczyć na stronie wasze przeprosiny, przeprosiny dla całego klanu wszystkich ludzi którym tak odjebaliście !!! Wy myślicie że jak nie graliscie na pcw z dullem to nas nie oszukaliście i sie nic nie stało chuja prawda!!
Przeproście ja pogadam z ludźmi o sprawie Pejtona, ja chce jak najszybciej o tym zapomniec i zacznijmy wreszcie grać !!
Pozdro

Offline

 

#4 2009-08-14 18:03:32

pejton

Kapral

Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: wazne

yyy a winc tak po 1 POPO nie odeszlem tylko bylem nieobecny a to jest różnica po 2 nie gralem z dullem na tagowym nicku. Niemowie ze wogole nie grałem żeby ktos tego źle niezrozumial popełniłem błąd tatusiu i mysle ze mi to wybaczysz nieno ale na tak na serio SORYY mise moje drogie:*** i chce nadal byc w tym klanie ale również niechce zeby z tego powodu sie rozsypal ale jak bd musiał odejsc to odejdel;/ !!

Offline

 

#5 2009-08-14 19:05:30

Popo

Starszy Sierżant

Zarejestrowany: 2009-08-08
Posty: 51
Punktów :   

Re: wazne

po 1  kurwa sam widzlme jak grasz na clanowym nick na emf wiec pozdro !!

Offline

 

#6 2009-08-15 02:34:19

Hans

Administrator

1340165
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 1049
Punktów :   

Re: wazne

OK ja za swoje przepraszam, a co do jaj to nie odjebałem numeru..
Pejton odezwałeś się do mnie ? Chuja nic nie dzwoniłeś, ani nic więc sorry.. ale skoro znamy się 18 lat to chyba wypada się odezwać


Admin&Boss Hans
http://img256.imageshack.us/img256/7421/off.gif

Offline

 

#7 2009-08-15 14:34:24

pejton

Kapral

Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: wazne

No wiem wiem ale jakos niemialem za duzo czasu:P POPO kochanie moje mi chodzilo o to ze niegralem na klanowym nicku z dullem ja wiedzialem ze ty to tak zrozumiesz ale coz..,,wiec pozdro,,!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-crystal.pun.pl www.lubuscyposzukiwacze.pun.pl www.gwiezdni-wedrowcy.pun.pl www.motoexstreme.pun.pl www.wsti2010.pun.pl